Wesela

Staropolski dworek, romantyczne lasy i łąki – tak właśnie mogą wyglądać wesela na Kaszubach w województwie pomorskim. Poznaj ofertę naszej sali i spraw, aby Wasze przyjęcie nabrało niezwykłego uroku i zostało w Waszej pamięci na długi czas.

Tworzenie klimatu
Starodawny wystrój i obecność natury mogą jeszcze bardziej uświetnić to już i tak wyjątkowe przecież przyjęcie jeszcze bardziej i uczyni je niezapomnianym. Wyjątkowa oprawa oczaruje gości i wprawi ich w doskonały nastrój, dzięki czemu będą jeszcze entuzjastyczniej świętować świeżo zawarty związek małżeński swoich bliskich. Aby wszystko do siebie pasowało w tym wyjątkowym dniu, możemy także podjąć się przygotowywania dekoracji kościoła, auta, stołów oraz Sali, dzięki czemu wszystkie zdjęcia będą utrzymane w takim samym klimacie. Jesteśmy także w stanie zapewnić oprawę muzyczną, dzięki której sala będzie rozbrzmiewać melodiami aż do białego rana.

Dodatkowe atrakcje
Na specjalne życzenie możemy przygotować dla naszych gości dodatkowe atrakcje, które jeszcze bardzo uświetnią wieczór. Oznacza to między prawdziwą biesiadę, w trakcie której podany zostanie pieczony dzik lub wędzone ryby. Dzięki temu przyjęcie nabierze niecodziennego, staropolskiego posmaku uczt w dworkach szlacheckich. Uatrakcyjnieniem wesela z pewnością będzie także przepiękny pokaz sztucznych ogni, które również możemy zorganizować na terenie dworku.

Wiele możliwości
W naszym dworku proponujemy trzy opcje zorganizowania wesela: rycerskie, szlacheckie i królewskie. Każda z ofert charakteryzuje się pewnymi zmianami w menu, dzięki czemu można wybrać, jak bardzo rozbudowana jego wersja i jak wiele potraw odpowiada naszym potrzebom. Dodatkowo po weselu para młoda ma możliwość noclegu w dworku, co jest wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem i atutem naszej sali weselnej. Komfortowe apartamenty z łazienkami, wyposażone w telewizor i radio pozwolą spokojnie spędzić noc po intensywnej zabawie. Następnego dnia można natomiast w tej samej sali urządzić także poprawiny w takiej samej atmosferze.

Dwór Bajbuza | ul. Garczyn 61 | 83-420 Liniewo | woj. pomorskie | Tel. 600 332 301 | mail: dworbajbuza@wp.pl